Sesje kobiece

Jesteś gotowa na nowe wyzwanie? Chcesz zaskoczyć swoim nowym wyglądem i wyjątkowymi zdjęciami? Stworzymy dla Ciebie niezwykłą atmosferę podczas sesji, poczujesz że świat zakręcił się wokół Ciebie.
Jeśli jeszcze się wahasz i martwisz swoimi drobnymi niedoskonałościami – wiedz , że ta sesja jest właśnie po to, by wydobyć i pokazać Twoje naturalne piękno i wszystkie atuty Twej urody i kobiecości. Dlatego, zanim rozpoczniemy zdjęcia – oddamy Cię w ręce profesjonalnej wizażystki i stylistki włosów która stworzy Twój wyjątkowy look, pomoże dobrać odzież i dodatki. Podczas sesji zdjęciowej w naszym studio, wykonujemy kilkadziesiąt ujęć portretowych i sylwetki na zaaranżowanym tle, lub w odpowiednio dobranej scenerii (plener). Dajemy upust fantazji i kreatywności tworząc piękne zdjęcia na których będziesz wyglądać zjawiskowo. Podczas sesji zadbamy o to, byś czuła się dobrze i swobodnie. Kameralna atmosfera, dobra muzyka, dobra kawa lub herbata i drobny poczęstunek sprawią, że poczujesz się nieskrępowana – a to z pewnością zaowocuje świetnymi zdjęciami. Z przyniesionych przez Ciebie ubrań i dodatków pomożemy wybrać Ci najlepsze zestawy stylizacji do sesji.

Wybierz sesję dla siebie:

price_table_sesje_kobiece_sensualne
price_table_sesje_kobiece_metamorfoza

Sesja kobieca

zmysłowa sesja beauty / sensualna / buduarowa, pełna kobiecości
70 zł / szt.
  • 90 minut
  • minimalna ilość zdjęć z sesji: 3 zdjęcia
  • sesja w studio
  • możliwość zamówienia profesjonalnego wizażu: +150 zł
  • wynajęcie apartamentu do sesji: + ok. 200 - 250 zł
  • możliwość dokupienia zdjęć: +35 zł / szt.
BESTSELLER!

Bon podarunkowy na dowolną sesję

Bon podarunkowy to najlepsza i najwygodniejsza forma zamówienia sesji zdjęciowej dla swoich bliskich, znajomych, przyjaciół, lub jako wyjątkowy podarunek.

Galeria zdjęć