Sesje biznesowe

Niebanalny wizerunek pracowników i zarządu firmy w wiarygodny sposób buduje zaufanie u klientów. Szczególnie jest to istotne dla branż związanych z prawem, doradztwem finansowym, bankowością, coachingiem, szkoleniami, medycyną. Fotografia wizerunkowa jest niezwykle istotna w firmach pragnących podkreślić kreatywność liderów, osobowość i zdolności interpersonalne swojej kadry, takich jak: agencje reklamowe, projektanci, agencje PR, designerzy, architekci czy handlowcy.

Jak zrobić dobre zdjęcia wizerunkowe? Dbamy, aby nasze zdjęcia miały własny styl, były przyjazne dla odbiorcy i budziły zaufanie, ujmowały naturalnością, a jednocześnie podkreślały pełen profesjonalizm. Podczas sesji przez ok 45-60 minut pracujemy nad odpowiednim wizerunkiem, spojrzeniem, gestami, ułożeniem dłoni, rąk i całego ciała. Jeśli jest potrzeba, potrafimy zaintrygować odbiorcę nietypowym kadrem lub scenerią,dlatego najważniejsze jest wyczucie stylu fotografowanej osoby. Kreujemy stonowane zdjęcia gdy jest to wskazane, albo idziemy na całość gdy sprzyjają temu okoliczności. Stawiamy na kreatywność, indywidualne podejście i współpracę z klientem. Korzystamy z dużego doświadczenia i komunikatywności, co sprzyja uchwyceniu swobody, pewności siebie i naturalności fotografowanej osoby.

Zdjęcia w zależności od stylu i potrzeb wykonujemy w studio, w firmie, bądź w naturalnym otoczeniu fotografowanej osoby, używając profesjonalnego sprzętu. Poddajemy je dokładnej ale też wyważonej obróbce. W ten sposób budujemy wiarygodny wizerunek i prestiż, naszych klientów.

Wybierz sesję dla siebie:

pricetable_wizerunkowa

Sesja wizerunkowa studyjna

zdjęcia wizerunkowe na stronę internetową, do publikacji, profilowe
200
  • 45 minut
  • 2 zdjęć
  • możliwe 2 stylizacje
  • możliwość dokupienia zdjęć + 35 zł / szt.
BESTSELLER!
pricetable_biznesowa

Sesja biznesowa w biurze, firmie, plenerze

zdjęcia wizerunkowe połączone z otoczeniem nadającym kontekst wizerunkowi
450
  • 90 minut
  • 10 zdjęć
  • sesja w biurze, firmie, plenerze
  • możliwość dokupienia zdjęć +35 zł / szt.
BESTSELLER!

Bon podarunkowy to najlepsza i najwygodniejsza forma zamówienia sesji zdjęciowej dla swoich bliskich, znajomych, przyjaciół, lub jako wyjątkowy podarunek.

Galeria zdjęć